Her zaman en iyi destek, en iyi hizmet!
Alanında Uzman Kadro
Uzmanlasmış kadromuz ile her türlü probleminiz giderilir
7x24 Teknik Destek
Günün her saati Ticket ile destek Garantisi!
Hesaplı Fiyat , Kaliteli Hizmet
En kaliteli hosting hizmetlerimize , En uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.
Kolay Sipariş
Tamamen Ergonomik tasarım sayesinde sipariş işlemlerinizi çok kolay tamamlayabilirsiniz
Ödeme Seçenekleri
Havale / EFT ile Ödeme İmkanı
Yenilenen Alt Yapı ve Hizmetler
Ağustos 2021 itibariyle Alt Yapımız ve Hizmetlerimiz Yenilenmiştir

One Tasarım servisleri, satış ve pazarlama desteği One Tasarım tarafından verilmektedir. 2006 yılında kurulan One Tasarım., 2006 yılından itibaren "anında kurulum", "Online Türkçe kontrol paneli", "uluslararası alan adı kaydı" gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attık.

Bügün One Tasarım markası altında Türkiye'nin önde gelen web hosting firmasıdır. İstanbul Merkezli veri merkezimizde, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle kırk bin den fazla müşterimize hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, Web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma yada kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Ayrıca servis altyapımızda kullandığımız yazılımların birçoğunu firma bünyesinde geliştirmekteyiz. Buda One Tasarım'u ülkemizdeki diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özelliktir.

Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı ve sunucu servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 7 gün koşulsuz geri iade garantisi vermekteyiz.

One Tasarım Vizyonu;
Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

One Tasarım Misyonu;
Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

One Tasarım Kalite Politikası;

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.
Bu çerçevede; Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulmasına kadar olan süreçlerin dokümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımı; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle