Son Güncelleme: 10/12/2018İADE KOŞULLARINIZ NELERDİR ?
Sitemizden satın aldığınız ( Distributorlüğünü yaptığınız hizmetler hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde firmamızdan kaynaklanan teknik problemler olması ve firmamız tarafından çözüm getirilememesi durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Distributorlüğünü yaptığımız (Alanadı , SSL vb.) hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için , iade söz konusu değildir. Aylık alınan hizmetlerde (Sunucu, VDS, SSD VDS vb.) ödemeler aylık yapıldığından iade söz konusu değildir. Ürünü satın aldığınız esnada Kontrol Paneli, İşletim Sistemi, Sunucu üzerinde desteklenen modüller vb. bilgileri danışmamanız ve sonrasında bunlardan memnun kalmamanız gibi unsurlar geri ödeme koşullarına dahil değildir.
İPTAL KOŞULLARINIZ NELERDİR ?
Sitemizden satın aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal et seçeneğini seçmeniz yada ticket göndererek iptal etmek istediğiniz paketi müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir. Bir sonraki fatura döneminizde hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.
GARANTİ KOŞULLARINIZ NELERDİR ?
Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.       
KURULUM ZAMANLARI (TESLİMAT) NE KADARDIR ?
Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 6 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.